Geniátorek - Dětská skupina Hlubočky

Pojďte si s námi hrát!

Logo-OPZ-barevn--1

Otevřít registrační formulář

Geniátorek je dětská skupina pro děti předškolního věku od dvou let. Zajišťujeme celodenní hlídání dětí (Po – Pá: 7:00 – 17:00), příležitostně i víkendové akce.

V čem se odlišujeme od klasické školky?
Naše organizace (Věda a technika na dosah, z.ú.) se zaměřuje na popularizaci vědy, techniky a rukodělných čiností. Proto i v geniátorku budou děti pod dohledem tet tvořit, objevovat svět, zkoušet pokusy, nebo se starat o zvířátka, či sami pěstovat zeleninu. U všech dětí pomocí her a aktivit rozvíjíme jak logické a technické myšlení, tak kreativitu a zručnost. Také zde bude maximálně 12 dětí o které se budou starat dvě tety, což nám umožňuje individuálnější přístup ke všem geniátorkům.

Kde se všechno bude konat?
Sídlíme na adrese Hrubá Voda 57, Hlubočky. Děti budou mít k dispozici první patro rodinného domku, které bylo speciálně pro tyto účely přestavěno. Kromě toho bude k dispozici oplocená zahrada, která sousedí s lesem.

Umíme to?
Už více než tři roky pořádáme vědecké tábory, víkendovky pro děti, odpolední tvoření pro rodiče s dětmi a programy pro školky i školy pod touto hlavičkou. Naši hlavní vedoucí se tomu věnují přes deset let.

Kolik to stojí?
Cena je 800 Kč za měsíc.

Neumřeme hlady?
Vynikající celodenní strava zajištěna, lze zajistit i bezlepkovou či jinou dietu.

Kdy začínáme?
Otevíráme již 26. února tak neváhejte a přihlaste se!

Máte další dotazy?
e-mail: blanka@geniator.cz
tel: 777 143 208

Tešíme se na vás :-)

Důležité dokumenty

Plán výchovy a péče Provozní řád

https://drive.google.com/open?id=1mfkJ6cat9D3OCv0U3VCuYng-BTyw-Htq